اول از همه سلام به همه 

میخوام بنویسم برای کسایی که میخوان ترک کنن ولی مثل خودم میترسن از عوارض ترک تریاک و شیره و متادون و ترامادول متاسفانه اگه تصمیم به ترک جدی نگیریم هرگز نمیتونیم ترکش کنیم

من یه جون ۲۴ ساله هستم که نزدیک ۵ ۶ ساله حتی یادم نمیاد چندساله دقیقا که معتاد به مرفین شدم ، مثل همه ی کسایی که اولش فکر نمیکردن معتاد بشن منم همینطور بودم برای تفریح و مهمتر از همه مسائل جنسی و سرخوشی اینکارو میکردم یه روز فهمیدم بهش وابسته شدم و اگه مصرف نکنم 

نمیخوام سرتون رو به درد بیارم روز به روز رو براتون مینویسم الان تو روز هشتم هستم که دارم اینو براتون مینویسم حالم تقریبا بهتره از روزای اول تصمیم گرفتم ترکش کنم و برگردم به دورانی که سالم بودم این لعنتی هیچوقت نمیتونه زندگی کسی رو خوب کنه اخرش نابودیه ، نابودی از نظر جنسی جسمی ذهنی از دست دادن دوستان خانواده همسر و فرزندان ، به شخصه تجربه کردم و دیدم کسایی زندگیشون نابود شده بخاطر همین اعتیاد .

امیدوارم چیزایی ک مینویسم ی روزی بدرد یکی بخوره منم یه کسیم که بارها تصمیم به ترک گرفتم متادون خوردم شربت تریاک خوردم یا کمش کردم ولی اخرش به این نتیجه رسیدم باید یابویی ترکش کنم چون تا دردشو نکشی نمیفهمی ، همونطور که گفتم من ی روزه معتاد نشدم ک انتظار داشته باشم ی روزه ترکش کنم .

تو مطالب بعدی براتون از روزای اول دوم و سوم ترک مینویسم .

اعتیاد

3 سال بعد از ترک تریاک شیره متادون

یک ماه بعد ترک تریاک و متادون

روز ۹ ۱۰ ترک تریاک متادون

ترک ,ترکش ,ی ,روز ,مینویسم ,، ,ترکش کنم ,به ترک ,تصمیم به ,هستم که ,ترک تریاک

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اجاره خانه در ترکیه دفتر خاطرات بنفش منبع کویل دار متخصص ارتپدی وبلاگ شخصی امیرشاهرودی لره چریک انقلاب (خط سرخ) دکتررضا امیرزرگر جراح فک وصورت کلینیک تخصصی مشاوره شرق تهران طلبه عکاس