قبل از اینکه روز اول رو شروع کنم رفتم دکتر البته نه پیش دکتر ترک رفتم دکتر متخصص ، باهاش رو راست صحبت کردم گفتم میخوام ترک کنم نمیخوام متادون یا قرص ب ۲ بخورم که طولانی بشه بهم گفت شاید اذیت بشی تا دو سه روز اول ولی قرص هایی بهت میدم ک عوارضش کمتر بشه و مرفین هم وارد بدنت نشه 

خب بریم سراغ چند تا قرصی ک بهم داد براتون مینویسمش 

برای روز و شب باکلوفن که برای درد ، کلومیپرامین برای از بین بردن عوارض ترک

این دوتا بالایی واسه روز بودن

شبا هم باید یه گاباپنتین میخوردم به همراه یه الپرازولام و وازونیدین 

خب حالا بریم سراغ عوارض روز اول روز اول یعنی ۲۴ ساعت بعد از اخرین مصرف مواد که ۲ تا قرص رو خوردم اما هم از لحاظ ذهنی هم از لحاظ جسمی خمار بودم چون چندساله هرروز مصرف کردم و واقعا باید کنترلش میکردم هم اینکه خونه بودم و داغون شده بودم چون تنها نبودم پاهام سرد شده بودن مثل یخ موهای تنم سیخ میشدن اما میشد تحملش کرد چیزی نبود که نشه طاقت اورد تقریبا عصر که شد کمر دردم شروع شد بجز اون خمیازه ها و اون اشک های چشمی که میومدن ، پاشدم رفتم یه نوافن خوردم رفتم تو حموم اب گرم رو باز کردم ی چیزی پیدا کردم نشستم نیم ساعت زیر اب گرم نوافن اثر کرد حالمو بهتر کرد اومدم بیرون تا ی مدت خوب بود تا اینکه رسیدیم به شب قرص های شیفت شب رو خوردم از بی قراری داشتم هی پاهامو ت میدادم نمیتونستم ۵ دقیقه روی تخت صاف دراز بکشم هرگز دلم نمیخواد دوباره اونارو تجربه کنم خلاصه بگم قرصارو خوردم نیم ساعت بعدش گیج شدم جوری ک خوابم برد ۱۲ ساعت خوابیدم از خواب ک بیدار شدم پاهام سرد نبودن دوست نداشتم از تخت بیام بیرون ولی بزور پاشدم رفتم ی چیزی خوردم ب زور از گلوم میرفت پایین فکر کن اب میخوردم تا بره پایین نمیتونستم فکمو ت بدم قبل از ترکم وزنم خیلی کم شده بود 

خلاصه اینکه خوردمو قرصامم خوردم نشستم پای تی وی هی بیقرار بودم فقط بخودم میگفتم باید بزاریش کنار باید بزاریش کنار دیدم خیلی بی قرار شدم پاشدم رفتم تو حموم گوشیمم بردم ی نیم ساعت زیر اب گرم نشستم حالم بهتر بود اومدم بیرون دلم نمیخواست بیام بیرون ولی خب باید صرفه جویی کرد در مصرف اب خخخ

با اینکه اصلا حالم خوب نبود بهم گفتن بریم بیرون چرخی بزنیم با ماشین نه نگفتم گفتم برم بیرون شاید بهتر بشم که یخورده بهتر از خونه بود همش میدیدم بقیه سالم و سرحالن با خودم میگفتم واقعا چرا من نباید سالم باشم ؟ چرا من نباید بدون ترس خماری زندگی کنم؟ چرا من نتونم براحتی برم مسافرت یا برم خونه دوستام از اونجا ک یخورده دختر بازم بودم باخودم گفتم تو این مدتی که ترک میکنم از نظر جنسی نابود میشم نمیتونم حتی ۱ دقیقه هم با کسی باشم برای همین کلا یا قطع کردم یا بهونه اوردم مریض شدم افتادم گوشه خونه ، سرکارم نمیرفتم مرخصی گرفتم خونه هم گفتم مریض شدم دکتر تقویتی و اینجور چیزا داده بهم البته بنده خداها نمیدونستن 

روز دومم که تموم شده بود و همش عرق کردن و سرد بودن پاهام و خمیازه ولی میرفتم حموم حالم خوب میشد ، خلاصه بگم کار نشد نداره باید انجامش داد ، رسیدیم به شب و وازونیدین و الپرازولامی که بهم داده بود رو خوردم گرفتم خوابیدم 

ادامه ی روزای بعدم ۲ ۳ روزو توی ی مطلب مینویسم براتون حوصلتون سر نره از خوندن متنا اعتیاد

3 سال بعد از ترک تریاک شیره متادون

یک ماه بعد ترک تریاک و متادون

روز ۹ ۱۰ ترک تریاک متادون

روز ,هم ,خوردم ,، ,بیرون ,ی ,روز اول ,چرا من ,رو خوردم ,اب گرم ,پاشدم رفتم

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دانلود آهنگ جدید جراحی زیبایی بینی یادداشت های یک معلم لینک کانال saz saba وبلاگ تخصصی حقوق و جزا و کتاب های سمانه مهاجر بادکوبه برند سازی آگهی قنداق شرکت فنی و مهندسی سعید تعمیرات موبایل و وسایل الکترونیکی